Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie Koźlu

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Aktywny Pracodawca

Szukasz wykwalifikowanych pracowników? A może potrzebujesz kadrę niskiego szczebla?
Nasi pracownicy posiadają bazę bezrobotnych i poszukujących pracy, która spełni Wasze wymagania.

Możecie również skorzystać z poniższych form aktywnego działania na rynku pracy !!!

E-zgłoszenie oferty pracy, to najłatwiejszy sposób po sięgnięcie do naszej bazy danych osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Wystarczy uzupełnić elektroniczny formularz zgłoszenia oferty i już Twoja oferta będzie opublikowana na naszej stronie i na tablicy ogłoszeń, a przy okazji możesz skorzystać z reklamy na naszej stronie internetowej (baza pracodawców lokalnych).

Samodzielnie wyszukaj w naszej bazie on-line Swojego pracownika - jest to spis CV osób, które wyraziły zainteresowanie opublikowaniem własnych danych na naszej stronie internetowej. System działa podobnie do portali pracy z tą różnicą, że jest całkowicie BEZPŁATNY.

Dopisz Swoją firmę do spisu firm lokalnych i bądź bardziej widoczny w sieci. Jest to niepowtarzalna możliwość zaistnienia waszego wpisu na stronie Urzędu Pracy, gdzie opublikowane będą Wasze dane firmy, krótka charakterystyka oraz mapa dojazdu do siedziby.

E-zapytanie, masz jakieś pytania do urzędu, to skorzystaj z najszybszej, elektronicznej formy komunikacji. Pamiętaj, że takie e-zapytanie nie jest formalnym zapytaniem bez e-podpisu ale staramy się odpowiadać na wszystkie przesłane do nas pytania.

drukujDrukuj Poleć znajomemuPoleć znajomemu Zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Grzegorz Łoś 2015-09-08 14:47
na górę strony wstecz

Projektowanie stron: IntraCOM.pl