Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie Koźlu

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Aktualności

Aktualności

Warunki przekraczania granic UE

(2020-06-24)

Unia Europejska i wszystkie jej państwa członkowskie planują bezpieczne ponowne otwieranie Europy. Ochrona zdrowia publicznego pozostaje naszym priorytetem, chcemy jednak, aby każdy mógł korzystać z wakacji, spotkać się z rodziną i przyjaciółmi, a także m

Trwa nabór wniosków dla jednoosobowych działalności gospodarczych

(2020-06-24)

Informujemy, że trwa nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej przez osobę fizyczną niezatrudniającą pracowników.

Trwa nabór wniosków - dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników

(2020-06-23)

Informujemy, że trwa nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników w ramach tzw. „tarczy antykryzysowej"

Ogłoszenie o naborze wniosków na dotacje

(2020-06-17)

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie- Koźlu ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej. Termin naboru: 22 czerwca 2020r. - 26 czerwca 2020r.

Trwa nabór wniosków dla organizacji pozarządowych

(2020-06-15)

Informujemy, że trwa nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych lub podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariaciew ramach tzw. „tarczy antykr

Pożyczka dla mikroprzedsiębiorcy

(2020-05-20)

Drodzy Mikroprzedsiębiorcy! Wraz z ostatnią aktualizacją Tarczy Antykryzysowej wprowadzono ważną zmianę w udzielaniu pożyczek na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej!

UWAGA PRACODAWCY I PRZEDSIĘBIORCY!!!

(2020-04-29)

Z uwagi na bardzo dużą liczbą składanych do Urzędu wniosków, bardzo prosimy wszystkich, którzy już złożyli wnioski o uzbrojenie się w cierpliwość i nie dzwonienie w sprawie terminu rozpatrzenia wniosku, braków, gdyż opóźnia to pracę naszym pracownikom ...

DOFINANSOWANIE CZĘŚCI KOSZTÓW WYNAGRODZEŃ

(2020-04-06)

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że ubieganie się o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne będzie możliwe po ogłoszeniu naboru.

Polski Bank Spółdzielczy - Zmiany godzin pracy

(2020-04-06)

Szanowni Państwo, informujemy, iż w związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, od dnia 6 kwietnia 2020r. do odwołania zmianie ulegają godziny pracy następujących placówek Powiatowego Banku Spółdzielczego w Kędzierzynie-Koźlu.

Ważne telefony do urzędu

(2020-03-31)

Lista najważniejszych telefonów do urzędu.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl