Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie Koźlu

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Aktualności

Aktualności

Czwarty nabór wniosków dla jednoosobowych działalności gospodarczych

(2020-05-27)

Uprzejmie informujemy, że w terminie 14 dni od 27.05.2020r. odbędzie się czwarty nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej przez osobę fizyczną niezatrudniającą pracowników.

Czwarty nabór wniosków - dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników

(2020-05-26)

26.05.2020r. - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kędzierzynie-Koźlu ogłasza czwarty nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników w ramach tzw. „tarczy antykryzysowej"

Pożyczka dla mikroprzedsiębiorcy

(2020-05-20)

Drodzy Mikroprzedsiębiorcy! Wraz z ostatnią aktualizacją Tarczy Antykryzysowej wprowadzono ważną zmianę w udzielaniu pożyczek na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej!

Trzeci nabór wniosków dla organizacji pozarządowych

(2020-05-18)

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kędzierzynie-Koźlu ogłasza trzeci nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych lub podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku public

UWAGA PRACODAWCY I PRZEDSIĘBIORCY!!!

(2020-04-29)

Z uwagi na bardzo dużą liczbą składanych do Urzędu wniosków, bardzo prosimy wszystkich, którzy już złożyli wnioski o uzbrojenie się w cierpliwość i nie dzwonienie w sprawie terminu rozpatrzenia wniosku, braków, gdyż opóźnia to pracę naszym pracownikom ...

DOFINANSOWANIE CZĘŚCI KOSZTÓW WYNAGRODZEŃ

(2020-04-06)

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że ubieganie się o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne będzie możliwe po ogłoszeniu naboru.

Polski Bank Spółdzielczy - Zmiany godzin pracy

(2020-04-06)

Szanowni Państwo, informujemy, iż w związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, od dnia 6 kwietnia 2020r. do odwołania zmianie ulegają godziny pracy następujących placówek Powiatowego Banku Spółdzielczego w Kędzierzynie-Koźlu.

Ważne telefony do urzędu

(2020-03-31)

Lista najważniejszych telefonów do urzędu.

SKRZYNKA PODAWCZA!

(2020-03-27)

W trosce o państwa bezpieczeństwo w urzędzie udostępniona została skrzynka podawcza! Dokumenty nalezy dostarczyć w zamkniętej kopercie i wrzucić do przygotowanej skrzynki...

Rejestracja bez profilu zaufanego

(2020-03-26)

W przypadku braku profilu zaufanego/podpisu elektronicznego, dostępu do internetu lub drukarki informujemy, że dokumenty wymagane przy rejestracji będą dla państwa dostępne przed wejściem do budynku urzędu.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl