Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie Koźlu

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Aktualności

Aktualności

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę

(2018-07-13)

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę

Praktykant w Dziale Jakości

(2018-07-13)

Jesteś uczniem lub studentem? A może właśnie skończyłeś studia i stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? Być może to właśnie tej oferty szukasz!

Projekt "Niepełnosprawni na etacie".

(2018-07-11)

Projekt: „Niepełnosprawni na etacie” współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

SPEDYTOR - DB Cargo Polska S.A.

(2018-07-06)

Spedytor (umowa na czas określony 1 – 1,5 roku). Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. – DB Cargo Spedkol sp. z o.o. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Kędzierzynie-Koźlu.

Zawodowa Służba Wojskowa

(2018-06-29)

Rozmowy będą prowadzone w każdy czwartek, w Żaganiu przy ulicy Żarskiej - brama środkowa.

Nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego

(2018-06-28)

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracodawców i pracowników.

GŁÓWNY KSIĘGOWY - ZPO w Leśnicy

(2018-06-25)

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Leśnicy ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze: GŁÓWNY KSIĘGOWY.

MŁODZI BĘDĄ DBALI O BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ

(2018-06-22)

Współpraca Powiatowego Urzędu Pracy w Kędzierzynie-Koźlu z Oddziałem Rejonowym WOPR w Kędzierzynie-Koźlu zaowocowała zasileniem kędzierzyńsko-kozielskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przez 6 wyszkolonych nowych ratowników.

Nagroda - Solidny Pracodawca

(2018-06-20)

Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie współpracy biznesowej oraz przewagę nad konkurencją w różnego rodzaju przetargach oraz konkursach.

Pomoc dla rodziców dzieci niepełnosprawnych

(2018-06-12)

W ramach projektu "Związek Pełnosprawny" zapraszamy do współpracy - rodziców dzieci niepełnosprawnych, którzy chcieliby przy pomocy aplikacji mobilnej, przyjrzeć się swojej relacji partnerskiej, poznać swoje dominujące potrzeby i wartości oraz dominujące

Projektowanie stron: IntraCOM.pl