Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie Koźlu

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Aktualności

Aktualności

Uwaga! - Nowe Staże

(2018-12-19)

UWAGA !!! PUP Kędzierzyn-Koźle prowadzi nabór na wnioski o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu. Umowy stażowe będą zawierane w 2019r. na okres od 6 do 8 miesięcy. Wymagana deklaracja zatrudnienia po stażu - 3 miesiące (pełne 90 dni) na umowę o pracę...

Pożyczki na start! Zyskaj przewagę już na starcie!

(2018-11-26)

Polska Fundacja Przedsiębiorczości informuje o pożyczkach na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Opolska Ścieżka Kariery

(2018-11-23)

Firma Vivid Consulting sp. z o.o. zaprasza osoby zagrożone zwolnieniami lub zwolnione z przyczyn niedotyczących pracowników do udziału w projekcie "Opolska Ścieżka Kariery".

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

(2018-11-21)

Informacja o priorytetach KFS w 2019

Aktywizujemy Młodych

(2018-11-19)

Firma Inventum Sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w projekcie realizowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Aktywizujemy młodych!”.

Oferta darmowego kursu - uprawnienia energetyczne G1, G2, G3

(2018-11-06)

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego informuje o bezpłatnym kursie Montażysty w budownictwie w zakresie trzech grup energetycznych: G1 (prąd), G2 (ciepło), G3 (gaz), współfinansowanym ze środków unijnych w ramach projektu „Nowe kwalifikacje – większe

Rekrutacja osób niepełnosprawnych do Zakładu Aktywności Zawodowej w Kędzierzynie-Koźlu

(2018-11-05)

Zakład aktywności zawodowej poszukuje osób niepełnosprawnych o znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Zakład oferuje między innymi: umowę o pracę, rehabilitację oraz specjalistyczną opiekę medyczną i możliwość rozwoju zawodowego.

Nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego

(2018-10-29)

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracodawców i pracowników.

Zostań policjantem

(2018-10-12)

Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia Komendant Główny Policji ma bardzo dobrą propozycję.

OHP w Oleśnie zachęca uczniów bezpłatnym internatem

(2018-08-27)

OHP w Oleśnie przedstawia ofertę także dla uczniów z trudnościami lub opóźnieniami w nauce, a także dla tych, którzy mają skierowanie z poradni pedagogiczno-psychologicznych.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl